Prosinec 2007

Storm of rage

16. prosince 2007 v 0:51 | Ascro Deshiem |  ► Depresivní
Na úvod bych měl říct. Že sem ho dělal dva dny, než sem se naučil ty okraje ILH ano
Text záhlaví je v překladu Nebesa pláčí. Stromy umírají. Bouře hněvu přišla. Naděje odešla... Doufám že to nějak vystihuje lay. Podle mě je takový...na hraně deprese a optimismu. Ale bylo mi řečeno, že jiný ani neumim ILH ano Ale dal sem ho do depresivních.
Původní verzi sem musel smazat, protože autorka té dívky se ohradila, že porušuju autorská práva. Ale zas tak hodně mi do duše nepromluvila, abych vyhodil dvoudenní práci! Tak doufám, že se na mě nebude Nocty zlobit, že sem použil holku, co má ona na svém layoutu (něco mi říkalo, že se tam hodí nejvíc).
Inspirace:
Arch Enemy

Brushe:
www.brushes.obsidiandawn.com
www.celestial-star.net/brushes

Obrázky:
Odkaz na dívčinu ví jen Nocty
Krajina
Odkaz na blog -www.ascro-3.blog.cz

Dovolím si malou reklamu mého města

15. prosince 2007 v 15:42 | Ascro Deshiem |  Mimo mísu
Byl bych vám vděčný, kdybyste klikli na odkaz níže. Je to taková online hra. Za každý kliknutí mám obyvatele a tim pádem i prašule k rozšiřování. Jen to zatim zkoušim, ale chci si zkusit mít velký město a vyzkoušet si aspon nějaký funkce. ILH ano A pokud mi chcete pomoct, pošlete ten odkaz i dalšim lidem ILH anoDěkujiAmon Amarth

8. prosince 2007 v 19:05 ► Hudební
Za krátkou dobu další hudební lay, ale prostě jsem se nudila, tak jsem zapla Photoshop a bylo to :-) Je vcelku jednoduchý, ale doufám, že se bude fanouškům kapely líbit :)

Inspirace:
Amon Amarth - Versus the World

Kvitrafn

7. prosince 2007 v 18:40 | Nocturnal Daemon |  ► Hudební
Můj první hudební lay :-)
Našla jsem na MySpace pěkný obrázek bývalého člena Gorgoroth Kvitrafna, tak mě hned napadlo udělas s ním nějaký lay ... Doufám, že se alespoň trochu líbí :)

Inspirace:

Gorgoroth...

Falling leaves

3. prosince 2007 v 22:50 | Ascro Deshiem |  ► Optimistické
Podle kalendáře iý je zima, ale když vykouknu z okna, tak vidim pořád podzim ILH ano. A jelikož sem dneska na infošce brouzdal po všech těch webovkách typu Blanch a Rebelka a všichni to měli takový...no povedený no martuuusa Tak mě napadlo taky udělat podzimní lay.
Původně měl mít ještě ohraničení jako Blanch, ale zjistil sem, že sem pict nedělal úplně uprostřed, takže mi nikdy nevycházeli okraje stasiek.k Ale i tohle je podle mě pěkný ILH ano

Inspirace:
Blackmore's night - Fires at midnight

Brushe:
www.aethereality.net
www.obsidiandawn.com
www.celestial-star.net

Obrázky:
Dívčina
Alej stromů

Odkaz na blog - www.ascro-2.blog.cz


Meadowes of heaven

2. prosince 2007 v 14:20 | Ascro Deshiem |  ► Optimistické
Tenhle layout mám na soutěžnim blogu, ale nejsem na něj nejak zatvrzelej takže ho pouštim do éteru
V překladu to znamená Louky nebe, nebo Ráj nebeský...ale brácha říkal, že mu to spíš připomíná bouřku - díky houslistce.
Inspirace:
Nightwish - Dark passion play (hlavně instrumentálky)

Brushe:
www.aethereality.net
www.brushes.obsidiandawn.com
www.celestial-star.net

Picty:
Mraky s planetou
Houslistka
Odkaz na blog - www.ascro-1.blog.cz

Nocturnal Daemon

2. prosince 2007 v 13:49 | Nocturnal Daemon |  O nás
Ok, tak menší info...

Ascro Deshiem

2. prosince 2007 v 12:48 | Ascro Deshiem |  O nás
<div style="text-align:center"> <i>Malé info</i> <img src="http://im.lide.cz/smile/32228.gif" title="" alt="" height="15" width="15"><br> </div> <div style="text-align:justify"> <hr> </div> <div style="text-align:justify"> <br><b>Jméno:</b> Martin Mikulecký<br><b>Věk:</b> 16 let (9.2.1992)<br><b>Bydliště:</b> Snad bude stačit podhůří Orlických hor - Lanškrounsko <img src="http://im.lide.cz/smile/32228.gif" title="" alt="" height="15" width="15"> </div> <div style="text-align:justify"> <b>Znamení:</b> Vodnář<br><b>Koníčky:</b> Fotografování, psaní povídek, blogování - grafika, cizí jazyky, fantasy<br><b>Oblíbená barva:</b> Černá, tmavě modrá, vínová...ne dekoraci oranžová<br><b>Oblíbená hudba:</b> Nightwish, Within Temptation, Fairyland, Dimmu Borgir, Behemoth, Arch Enemy, Ensiferum, Korpiklaani, Enya, Blackmore's Night, Asonance, My Chemical Romance, Amon Amarth, Tarja Turunen, Sirenia, Evanescence, Lordi, Era, Lord of the dance, Gregorian, Billy Talent, Guano Apes, Finntroll...<br><b>Oblíbené ostatní:</b> Smažák s hranolkaka, špagety, rizeto, Zoufalé manželky a Čarodějky, soboty, Hannibal Lecter, Freddy Krueger, horrory jako celek, komedie, William King - Zabíječi, bílí tygři, tanec (tedka trénujem na ples <img src="http://im.lide.cz/smile/32228.gif" title="" alt="" height="15" width="15">)<br><b>Nenávidim:</b> Řízek, matiku a fýzu, 50 cent, Horkýže Slíže, Gypsi, jungle a techno jako celek, Slizna (úča zapičená jak cýp), katolická církev - ale najdou se vyjímky, např. Pajuš, šampóny a šampónky, zazobance...<b><br> ICQ:</b> 263-411-382 <img src="http://status.icq.com/online.gif?icq=263411382&amp;img=2" title="" alt=""><br><b>E-mail:</b> anotherchance@seznam.cz a aurrius@seznam.cz<br><br> </div> <div style="text-align:center">A tady je má maličkost no <img src="http://im.lide.cz/smile/32228.gif" title="" alt="" height="15" width="15"><br> </div> <p style="text-align:justify"><img src="http://nd.blog.cz/n/nocty-a-ascro-layout.blog.cz/nahledy/40425699.jpg" alt="Missák škareda :D" title="Missák škareda :D" class="center" height="254" width="339"></p> <div style="text-align:justify"> <br><br> </div>