Leden 2008

O Layoutech od Ascro Deshiem

27. ledna 2008 v 21:00 | Ascro Deshiem |  Layouty
Nyní se mi stala taková špatná věc.
Jenda kámoška si ode mně vzala layout s Ach Enemy. Jenže celou dobu se mě snažila vochcat, jak se vyhnout pravidlům a tak (prý to byla sranda). A když už jsem jí ho teda musel JÁ překopírovat, tak si tam změnila barvy menu (barevná vražda) a snad si ani nechtěla dát adresu našeho blogu (jedno pravidlo používání).
Potom jsem šel hledat hudbu na warforum, kde sem najednou nic nemohl najít a když jo, tak to byly mrtvý linky.
Potom mi ta kámoška napsala, jestli bych jí na nový blogy nezkopíroval layouty Storm of rage a Touch the stars...To se ve mně smísilo hledáni hudby, dojem z menu a sOUtĚžE O sONb kterou nově zveřejnila a tím pádem sem se s ní solidně pohádal, že na žádnym takovym blogu nebude můj layout!


Proto všechny, kteří mají v plánu mě požádat o lay!

Pokud máte nákej blog, kde je hafo zkopírovanejch článku odjinud, nebo plná bleskovek a soutěží sonb. Nebo další hrůzy...ani mi nepište, ihned vás odmítnu!

Arch Enemy

26. ledna 2008 v 13:37 | Ascro Deshiem |  ► Hudební
Můj první hudební lay Tenhle je záměrnej, ani nevim proč Nejdřív vypadal jinak, ale furt mi nešlo udělat pozadí, tak jsem na hadru našel pár textur a bylo to Bohužel to byla míchanice ze všech stránek, takže nevim zdroj...A pak, tenhle lay je taky výjimečnej tím, že sem tady nepoužil ani jeden brush! A to je na pováženou!
Ale ve skutečnosti měl tenhle lay tři podoby První tus tim pozadim, druhou s nepovedenýma rámečkama a tedka tajta, podle mě už dobrá verze

Inspirace:
Arch Enemy

Brushe:
žádné

Obrázky:
Angela
Odkaz na blog - www.ascro-7.blog.cz

Touch the stars

19. ledna 2008 v 16:31 | Ascro Deshiem |  ► Optimistické
Tenhle lay vzniknul úplně, ale úplně spontánně. Nudil sem se, sednul k PC a začal tvořit. Nejdřív sem udělal jenom samotnej obrázek a pak k němu dodělal zbytek. Snažil sem se něco udělat na zúsob klipu Avantasia - Lost in space (myslim). Ten klip se mi líbil, i když hudba ne (slabé, nevýrazné...a absolutně blbej hlas zpěváka...dneska už může bejt metal cokoliv).
Právě na tomhle sem se vystupnoval v okrajích, což jsem rád a doufám, že to není až tak strašný. I přesto, že furt někde vidim přechody, ostrý hrany...ale co, každej nemůže mít všechno

Inspirace:
Fairyland a Nightwish

Brushe:
www.brushes.obsidiandawn.com
Odkaz na blog - www.ascro-6.blog.cz


Water queen

19. ledna 2008 v 12:57 | Nocturnal Daemon |  ► Optimistické
Jsem nemocná a mám celkem dost času, tak jsem si zapla Photoshop a lay byl skoro hotov... Nevím, jak moc se povedl, ale doufám, že někomu se líbit bude :)
Inspirace:
Northaunt, Vinterriket
Odkaz :Wolfheart

19. ledna 2008 v 12:53 | Nocturnal Daemon |  ► Optimistické
Zdravím...
Po dlouhé době jsem vytvořila lay... Mám jich několik.. Ale je vždy problém jej dostat na blog... Tento jsem tam dávala asi dvě hodiny, za tu dobu jsem ho tak čtyřikrát upravovala :D Za začátku vypadal úplně jinak... Doufám, že se bude líbit..
Inspirace:
Moonspell, Nokturnal Mortum, Finntroll
Odkaz :

Anketa: Co je nejtěžší na vytváření layoutu?

18. ledna 2008 v 20:28 | Ascro Deshiem |  Ankety
Malá otázka, lehká odpověd.