Červenec 2008

Black metal

12. července 2008 v 21:25 | Nocturnal Daemon |  ► Hudební
Po hodně dlouhé době jsem vytvořila ' něco ' .. Nevím, ake asi to pro většinu bude škaredý :D ..Jako téma jsem si vzala black metalisty =) ...(Tudíž i sebe :D) .. našla jsem tydle obrázky pěkný .. a vzniklo to nějak :) ... nu ...
Inspirace: Burzum, Zaratustra
Obrázky: někde na DA

Nápad: Udělat seznam stránek zaměřených na grafiku

12. července 2008 v 20:38 | Ascro D. |  Mimo mísu
Nevím jestli už něco takového existuje. Pokud ano, dejte mi o tom vědět :D Ale příde mi to jako dobrej nápad. Co vy? Šli byste do toho, nebo znáte človíčky, co by šli?

Formulář na lay

6. července 2008 v 16:22 | Ascro D. |  Formulář na lay
Sem pište, pokud chcete lay na přání.
Jedno upozornění, budem brát jen laye, o které si napíšete sem.
Jelikož to začíná fungovat tak, že všichni si píšou o svůj vlastní lay a na hotové se nedívají. Tak si budem vybírat přání, která nám budou nějak vyhovovat. Nikdy nevíme, kdy bude lay hotov. Někdy máme dny plné inspirace a plno času, někdy nemáme ani chut poslouchat metal. Nezaručujem, že bude lay přesně podle vašich představ. Nejsme sobečtí, jen máme rádi svůj čas a vkus :P
1) Vaše jméno/přezdívka
2) Adresa blogu, kde bude lay.
3) Přibližně barvy, motiv (případně konkrétní obrázek - nutno poslat), text...nějaký popis.
4) Kdo má být autorem
Ještě jedna připomínka. Pište i 4 bod, čili, kdo má být autorem. Nevím jak Nocty, ale já se o objednávky bez 4 nezajímám! Můžete si vybrat mezi mnou, Ascro D. (mužské pohlaví) a Nocturnal Daemon (ženské pohlaví). Když tak se podívejte na svoje oblíbený laye a kdo je jejich autorem. (Pokud přece jen nevíte, tak ten bod napište hodně šalamounsky :D)

Angel of death

4. července 2008 v 22:50 | Ascro D. |  ► Na přání
Lay na přání
Na rovinu, nepoved se mi. Ty čáry po stranách neměli vůbec bejt. Ale do blog.cz lze nahrávat jen obrázky do 250 kb, takže sem to musel nějak vyřešit. K tomu, téma bylo anděl a hřbitov + zakázané barvy bílá a šedá. Takže snad chápete, že to byl těžký úkol.
Když opomenu tu závadu ke konci, tak s tim sem nakonec i spokojenej.
Inspirace: Kamelot a Dimmu Borgir
Brushes: obsidiandawn.com a zbytek je z DA
Odkaz na blog - www.ascro-19.blog.cz

Tady je mé sídlo, tady je můj kraj

1. července 2008 v 22:07 | Ascro Deshiem |  ► Na přání
Lay na přání
Byl trošku oříškem, protože sem ho dělal celej den po částech. Vždycky když sem si k tomu sednul a čapnul sem tvořivou, tak mě stvoření, nazývané Sestra, hnedka vykoplo pryč. Ale myslím, že výsleded stojí za to :-) A doufám, že se bude líbit i enke :-)
Inspirace: Kamelot
Obrázky: Autor je Chaya Robin
Odkaz na blog - www.ascro-18.blog.cz